Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Başkasının Evinde Temizlik Yapmak

Rüyada Başkasının Evinde Temizlik Yapmak

Rüyada Başkasının Evinde Temizlik Yapmak
ÖZET

  • Rüyada başka birinin evinini temizlemek ne demek? Rüyada başkasının evinde temizlik yapmak hakkında rüya tabirleri ve yorumlar haberimizde.

Rüyada birinin evini silip süpürmek, rüya sahiplerinin akıllarını kurcalayan korku ve endişelerinin bitişine yorumlanmıştır. Özellikle kişiler, geçmişlerinden zarar gördükleri birinden çekiniyorlarsa kısa süre içinde bu çekimserlikler de son bulacaklardır. Başkalarının evlerine yapılan temizlikler, bazı kimseler için rüya sahiplerinin hanelerine girecek hayırlı ve sevindirici haberlerin varlığına delalettir.

Rüya tabirleri kaynaklarında yer alan bilgilere göre, rüyada başkasının evinde temizlik yapmak ve rüyada temizlik yapmak hakkında diğer yorumlar ise şöyle:

Rüyada Akrabanın Evini Temizlemek

Akrabaların evlerinin rüyada temizlenmesi, farklı şekillerde yorumlanmıştır:

  • Bazı tabirciler için bu rüya, evli kimseler tarafından görülüyorsa eşler arasında çıkacak tartışmalara ve anlaşmazlıklara delalet sayılmıştır.
  • Bazı alimler içinse, rüya sahiplerinin dış görünüşüne ve maddi şeylere çok önem vermeye başlamasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri işleri nedeniyle böyle olabilirler, ancak bu durumun alışkanlık haline gelmesi kendilerinin zararına olacaktır.
  • Bazı rüya tabircilerine göreyse bu rüya, mevcut borçlarının ödenemeyeceğine yorumlanmıştır. Özellikle taksitlenmiş borçları varsa kişiler çok zor durumda kalacaklardır.

Rüyada Temizlik Yapmak Diyanet

Diyanet için rüyada yapılan temizlik, rüya sahiplerinin imanları sayesinde sıkıntılarından kurtulmalarına ve yaşamları boyunca sefa sürmelerine yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, çok kirlenmiş bir yeri temizlediklerini görüyorlarsa çok sadık bir eşe sahip olacaklar ve evliliklerinde daime huzur bulacaklardır.

Rüyada Su İle Temizlik Yapmak

Her yeri suyla yıkamanın rüyasının görülmesi, uzak yerlerden gelecek hayırlı haberlerin varlığına yorulmuştur. Eğer rüya sahipleri, yanlarında biri ile su ile temizlik yaptıklarını görüyorlarsa, anne veya babalarından kendileri ile ilgili çok hayırlı haberler verecekleri yorumu yapılmıştır. Rüya sahipleri bu haberlerden sonra çok mutlu olacaklardır.

Rüyada Ölmüş Birinin Evini Temizlemek

Vefat etmiş birinin evinin temizlendiği eğer rüyada görülüyorsa, rüya sahiplerinin bir hastalık geçirmesine delalet sayılmıştır. Kişiler, geçirdikleri bu hastalıktan sonra kendi canının kıymetini daha kolay anlayacak ve bundan sonra kendine dikkat edecektir.

Rüyada Pis Bir Ev Görmek

Rüyada kirlenmiş ev görmek, çoğu tabirci için rüya sahibinin psikolojik sorunlarından kurtulmasına yorumlanmıştır. İçlerinde bulundukları ruh hali hızla değişecek ve düzelecektir. Eğer rüya sahipleri, gördükleri pis evi temizleme zahmetine girmiyorlarsa, içinde bulundukları durumdan kurtulmalarından sonra adadıkları adakları unutacaklardır. Bir yere not etmeleri ya da kendilerine hatırlatacak birine bilgi vermeleri tavsiye edilmiştir.

Rüyada Toz Almak

Rüyada tozlanan yerleri temizlemek, rüya sahiplerinin imkansız olarak nitelendirdikleri olayların gerçekleşmesine yorulmuştur. Bu rüya, özellikle evli ancak çocuk sahibi olamayan kimseler tarafından görülürse çok hayırlı kılınır. Kişiler tedavi oluyorsa tedavileri olumlu olarak yanıt verecek ve rüya sahipleri de Allah’ın izniyle evlat sahibi olacaktır. 

Rüyada Yer Silmek

Rüyada pis yerleri temizlemek, genel anlamda rüya sahiplerinin mutluluğuna yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin atacakları bir adım sayesinde mutlu ve sağlıklı olmalarına yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, bir spor dalıyla uğraşıyorlarsa bu sporda başarı elde edeceklerdir.

Rüyada Örümcek Ağlarını Temizlemek

Rüyada örümcek ağı süpürmek, din alimleri ve rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır:

  • Din alimleri, bu rüyayı kişilerin dinden soğumasına delalet etmiştir. Rüya sahipleri eskiden olduğu gibi namaz kılmayı ve diğer ibadetlerini günlük koşuşturmaları içinde aksatabilirler. Eğer bu rüyayı görüyorlarsa, daha iyi bir kul olmaları gerektiği için uyarıldıkları hakkında yorum yapılmıştır.
  • Rüya tabircilerine göreyse bu rüya, kişilerin etrafından dolanan kötü niyetli insanlara delalet sayılmıştır. Eğer kişiler, temizlik yapma gayretinde olmalarına karşın, örümcek ağlarının bir türlü temizlenmediğini görüyorlarsa, bu art niyetli kimselerden kötülük göreceklerdir. Görülen kötülükler neticesinde de çok üzülecekler ve o kimselere güvendikleri için pişman olacaklardır.
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz