Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Balon Şişirmek

Rüyada Balon Şişirmek

Rüyada Balon Şişirmek

Rüyada şişirilen balonlar, rüya sahiplerinin aslı olmayan şeyler duymasına ve bunlara inanmasına yorumlanmıştır. Kişilerin duydukları şeyler kendileri ya da aileleriyle ilgili olabilir. Özellikle rüya sahipleri, rüyalarında balon şişirdiğini gören kişiyi tanıyorsa, duydukları şeylerin gerçek olup olmadığı mutlaka araştırmalı ve ona göre hareket etmelidir.

Rüya tabirleri kaynaklarında yer alan, rüyada balon görmek hakkında diğer yorumlar ise şöyle:

Rüyada Balon Şişirmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada balon şişirmek, rüya sahiplerinin dualarının geç kabul olmasına yorumlanmıştır. Kişilerin bazı şeylere sahip olabilmek için daha fazla çaba sarf etmesi ve daha fazla emek vermesi gereklidir. Özellikle ilişki, birliktelik veya evlilik arzusunda olan kimseler, karşılarına çıkan insanlara güvenmek için acele etmemeli, her şeyin bir zamanı olduğunu unutmamalıdır.

Rüyada Pembe Balon Görmek

Rüyadaki balonların pembe renkli görülmesi, rüyayı görmüş kişilerin çok neşeli ve enerjik bir döneme gireceğinin habercisidir. Rüya sahipleri eğer zor bir dönem içindeyse ya da kendisini huzursuz ve mutsuz hissediyorsa bu durumdan hızlıca kurtulacaklardır. Enerjilerinin yüksek olması, rüya sahiplerinin karşılaştıkları her durumu objektif değerlendirmelerini de sağlayacaktır. Bu sayede rüya sahipleri daha iyi yerlere geleceklerdir.

Rüyada Mavi Balon Görmek

Rüyada görülmüş balonların mavi renkli veya mavinin tonlarındaki renklere sahip olması, rüya sahiplerinin geleceklerinin aydınlık ve temiz olmalarına yorumlanmıştır. Kişiler, yakın zamanda hayatlarını daha iyi yaşayabilmek için bazı dönüm noktalarına gireceklerdir. Bu dönüm noktasında yakaladıkları fırsatları doğru değerlendirebilmek için büyüklerinin verdikleri öğütleri dinlemeleri de tavsiye edilmiştir.

Rüyada Balon Şişirip Patlatmak

Rüya sahiplerinin kendilerinin balon şişirmesi ve bu şişirdikleri balonu kendilerinin patlatması, kişilerin kendi yaşamlarına kimseyi karıştırmamalarına yorumlanmıştır. Kendi haklarında konuşulan hiçbir şeye kulak asmazlar. Bu nedenle yakın bir zamanda çok acı çekecekleri olaylar yaşayabilirler. Eğer rüya sahiplerinin şişirdiği balon, başka biri tarafından patlatılırsa, yakın çevrelerinde emeklerini çalmak isteyen kişilerin var olduğu, bu nedenle de dikkat etmeleri yorumu yapılmıştır.

Rüyada Çocukların Balon Şişirdiğini Görmek

Balon şişiren çocukların rüyada görülmesi, rüya sahibinin yakın çevresi tarafından yalancı biri olarak görülmesine işaret sayılmıştır. Rüya sahibi gerçekten daha önce insanlara yalan söylemiş ve bu nedenle de bu şekilde tanınıyor olabilir. Fakat kişiler özlerinde dürüstse, insanlar kendileri haklarında çıkarılan dedikodulara inanmış olabilir. Bu nedenle çevresinin rüya sahibine karşı olan tavrında değişiklik görülebilir.

Rüyada Balon Şişirmenin Psikolojik Yorumu

Rüyasında balon şişiren kimseler,  psikolog ve uzmanlar tarafından çocuk olarak nitelendirilir. Yani kişiler, kaç yaşlarında olursalar olsunlar hala bir çocuk gibi davranıp hayal kurarlar. Bu durum bazen rüya sahiplerinin kolay empati kurabilmesini sağlasa da genel anlamda hayatlarını pek olumlu etkilemez. Bu nedenle de kişilerin büyümeleri ve daha olgun davranmaları, rüya sahiplerinin lehine olacaktır.

Rüyada Baloncuklar Görmek

Rüyada köpükten yapılmış baloncuklar görmek, rüya sahiplerinin yakın geleceklerinde çok sorun yaşamasına delalet edilmiştir. Kişiler birdenbire, anlam veremedikleri bazı nedenlerden dolayı problemler yaşamaya başlayacaklardır. 6 ay gibi uzun bir süre bu durum hep böyle devam edecektir. Rüya sahiplerinin bu sorunlardan kurtulmasının tek yolu dua etmek ve Allah’tan yardım dilemektir.

Rüyada Büyük Balonlar Şişirmek

Dev balonların rüyada şişirilmesi, rüya sahiplerinin sahip olmak istedikleri bir şey için çok emek verecek oluşlarına delalet edilmiştir. Bu şey bir telefon, bilgisayar veya araba gibi fiziki şeyler olabileceği gibi, manevi olarak bir yakınlaşma da olabilir. Rüya sahiplerinin şişirmek için çabaladıkları balon ne kadar büyükse, kişiler o kadar fazla emek verecek ve sonunda istedikleri her şeye sahip olacaklardır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz