Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Oppo, LOL’e tekrar sponsor oldu

Oppo, LOL’e tekrar sponsor oldu

Oppo, LOL’e tekrar sponsor oldu
ÖZET

  • Oppo, League of Legends Dünya Şampiyonası 2021’e sponsor olmak üzere Riot Games ile ortaklığa gittiğini duyurdu.

Çinli teknoloji şirketi Oppo, League of Legends Dünya Şampiyonası 2021’e sponsor olmak üzere Riot Games ile ortaklığa gittiklerini duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, söz konusu ortaklığın, Oppo’nun küresel e-spor oyuncuları arasındaki marka bilinirliğini daha da artırmasına yardımcı olması planlanıyor.

ÖDÜLLERİ OPPO DAĞITACAK

Oppo, bu yıl en değerli oyuncu ödüllerini, finallerde üstün bir performansla savaş alanlarına hakim olan profesyonel oyunculara verecek. Oppo ayrıca, profesyonel oyuncular ve takımlarla yapılan röportajların yanı sıra oyundaki en önemli anları da izleyicilere sunacak. Böylece izleyiciler, profesyonel oyuncular ve son oynanacak oyunun ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olabilecek.

“LOL, OPPO’YA DÜNYA ÇAPINDA TANINMA İMKANI SAĞLIYOR”

Yaptığı açıklamada bu yıl da Riot Games ile ortaklığı sürdürmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Oppo Başkan Yardımcısı ve Global Pazarlama Başkanı William Liu, “League of Legends, Oppo'ya dünya çapında daha fazla oyuncu tarafından tanınmayı sağlayan bir platform sunuyor. Daha da önemlisi, profesyonel oyuncuların istikrarlı duruşu, Oppo'nun ürün ve teknoloji söz konusu olduğunda inovasyon için kararlı yaklaşımına benziyor. Kullanıcılarımız için sürekliliği olan deneyimler sunmaya odaklanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“HEYECAN VERİCİ BİR ANLAŞMA”

Riot Games Küresel E-spor Başkanı John Needham, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Geçen yılki başarılı ortaklığa dayanarak Oppo'nun League of Legends Dünya Şampiyonası 2021'e sponsor olması bizi heyecanlandırıyor. Oyunun ilk küresel akıllı telefon ortağı olan Oppo, küresel e-spor oyuncuları arasında en etkileyici teknoloji markalarından biri haline geldi. Oppo'nun finallerde izleyicilere neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.

League of Legends Dünya Şampiyonası 2021, 11 ülke ve bölgeden seçkin ekipleri şimdiye kadarki en yüksek bahisli turnuvaya davet edecek. 5 Ekim'de başlayan şampiyona, 6 Kasım'da İzlanda'da yapılacak finalle sona erecek.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz