Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Çaycı Hüseyin’den, ‘öldü’ haberlerine yanıt geldi

Çaycı Hüseyin’den, ‘öldü’ haberlerine yanıt geldi

Çaycı Hüseyin’den, ‘öldü’ haberlerine yanıt geldi
ÖZET

  • 'Çaycı Hüseyin' olarak bilinen ve sosyal medyada sıkça 'öldü' paylaşımlarıyla anılan 45 yaşındaki oyuncu Alpaslan Özmol, "Adamı hasta etmeyin kardeşim, ben ölmedim" dedi.

Bir dönemin en çok sevilen dizisinde oynayan 'çaylar' ve 'adamı hasta etmeyin' repliğini dillere dolayan 'Çaycı Hüseyin' lakaplı Alparslan Özmol, hakkında çıkan öldü haberleri ile ilgili konuştu.Sosyal medya kullanıcıları tarafından sık sık öldü şeklinde bahsedilen Özmol, "Bana karakter bulmak istiyorsanız öldü karakterini bulmayın. Bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin." dedi.

“ADAMI HASTA ETMEYİN”

Denizli'ye bir firmanın tanıtımı için gelen 'Çocuklar Duymasın' dizisinin sevilen karakterleri arasında yer alan ve 'Çaycı Hüseyin' olarak tanınan Alpaslan Özmol'un öldüğüne yönelik iddialar sürekli sosyal medyada yer alıyor. Sosyal medyada yine öldüğüne yönelik haberler çıkan Alpaslan Özmol, kendi tarzıyla "Adamı hasta etmeyin, kardeşim ölmedim ben" dedi.

“TEŞKİLAT DİZİSİNDE ÖLMEK İSTERİM”'

Öldü' haberlerinin kendisinin yaptırdığını sananların olduğunu ancak yaptırmadığını ifade eden Özmol, "Yine 'öldü' haberleriyle gündeme geldik. Ben anlamadım, bir çözüm bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz, ölüyor muyuz bir karar verin. Adamı hasta etmeyin. Sorun bende mi onlar da mı anlamadım? İlla öleceksek 'Teşkilat' dizisinde ölmek isterim. Teklif bekliyorum, öleceksek orada ölelim" dedi.

“SEN ÖLMEDİN Mİ”

'Öldü' paylaşımlarında güzel esprilerin de yapıldığını belirten Özmol, “Mizah kültürümüz tavan yapmış durumda. Bazıları beni görünce 'Sen ölmedin mi?', 'Sen öldün’ diye yanıma geliyorlar. Sosyal medya, ufak bir kelimeden bile hemen yola çıkıp, mizah üretiyor. Bundan sıkılmadım, gündeme bile geliyorum. Benim yaptırdığımı sanıyorlar, ben yaptırmıyorum. Aslında beni yaşatmaya çalışıyorlar. Herkes beni 'Çaycı Hüseyin' olarak biliyor.” şeklinde konuştu.

“BU ADAM YAŞIYO KARDEŞİM”

Eskiden oynadığı dizinin karakteriyle tanınmanın hoşuna gittiğini ifade eden Özmol, “Çaycı Hüseyin olarak anılmak güzel. Öldüreceksiniz de yavaş yavaş öldürün, bir can gitti, 8 can kaldı. Adamı hasta etmeyin, beni televizyonda görmek istiyorlar, o nedenle yaptıklarını sanıyorum. Bu paylaşımları yapanlar 'Bu adama sosyal medyada reyting veriyoruz' diyorlar. Arkadaşlar, ben gerçekten her yeri geziyorum. Çaycı Hüseyin olarak tanınıyorum. Tanınmaktan da mutluyum. Siz bana karakter bulmak istiyorsanız, 'öldü' karakterini bulmayın, bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin” diye konuştu.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz